טוען ...

שירות תיקונים למחשבים ניידים

החלפת מסך למחשב נייד

נשבר לכם המסך במחשב הנייד? ברשותנו מחסן חלקי חילוף למחשבים ניידים ומלאי גדול של מסכים מסוגים שונים עבור כל המותגים הגדולים. ולכן, במקרים רבים, אנו נוכל לספק לכם מסך, ללא צורך בהמתנה מיותרת להזמנת המסך. במעבדה לתיקון מחשבים ניידים של fixil החלפת מסך למחשב נייד מעולם לא הייתה פשוטה יותר.

ניקוי מאוורר במחשב נייד

המחשב מתחמם? הסיבות לכך יכולות להיות רבות. בכל מקרה מומלץ להגיע למעבדה, ובמידת הצורך אנו נבצע ניקוי המאוורר של המחשב הנייד, שנוטה לצבור אבק הסותם את פתחי האוורור של המחשב הנייד, וגורם למחשב הנייד להתחמם שלא לצורך.

כרטיס מסך למחשב נייד

מדליקים את המחשב והמסך נכבה כעבור מס` דקות? המסך לא עולה בכלל? ייתכן שהבעיה היא במסך ו/או בכרטיס מסך. במעבדת תיקון מחשבים ניידים של fixil צוות טכנאי המחשבים המיומן שלנו יבצע בדיקה ואבחון של התקלה, ויבצע תיקון או החלפה של הכרטיס מסך או המסך של המחשב הנייד שלכם.

זיכרון למחשב נייד

דרישות התוכנה עולות ומשתכללות עם השנים. אם רכשת בעבר מחשב נייד עם גודל זיכרון מסוים שכעת לא ממלא את צורכיכם, בין אם אופי השימוש במחשב השתנה ובין שדרגתם מערכת הפעלה או התקנתם תוכנות בעלי דרישות מערכת גבוהות יותר. אצלנו במעבדת מחשבים תוכלו לקבל שירות הרחבת זיכרון למחשב נייד. צוות הטכנאים שלנו יבצע שדרוג זיכרון למחשב נייד שלכם לביצועים טובים יותר ולעבודה מהירה יותר.

החלפת מקלדת למחשב נייד

לא רואים את האותיות במקלדת? לוחצים על המקשים והם לא עובדים? מקשים שבורים? לא צריך להחליף את כל המחשב. אצלנו במעבדה תוכלו לקבל שירות של החלפת מקלדת למחשב נייד.

מחשב נייד מתחמם

אם המחשב נייד שלכם מתחמם אל תחכו, האמינו לנו זו העצה הכי טובה שתקבלו! אל תחכו גשו למעבדה, ככל שתחכו יותר כך תפגעו ביותר רכיבים במחשב הנייד שלכם. חום זהו אחד הגורמים העיקריים לקלקול המחשב. בתחילת התקלה ייתכן שתצטרכו להחליף מאוורר או לנקות את צלעות הקירור, אבל אם לא תתקנו את הבעיה מוקדם היא תתגבר ותגרום לכם נזק רב יותר, לכן עם מחשב נייד שמתחמם לא משחקים – מתקנים!

התקנת מערכת הפעלה

רכשת מחשב נייד חדש ללא מערכת הפעלה? אצלנו תוכלו לקבל שירות התקנת מערכת הפעלה, התקנת אופיס, אנטי וירוס ועוד.

כל עבודות התיקון במעבדה לתיקון מחשבים ניידים מתבצעות על ידי טכנאי מחשבים מוסמכים בעלי ותק וידע בתחום עם ציוד מעבדה טכנולוגי חדשני, לבדיקה ואבחון של תקלות במחשב הנייד.

fixil הינה מעבדה מקצועית ואיכותית לתיקון מחשבים ניידים ותשמח לעמוד לשירותך תמיד.

תיקון רכיבים

למעבדת fixil אנשי מקצוע אשר מסוגלים לתקן תקלות ברמת רכיב, בצורה מקצועית ביותר, כאשר אנו נותנים לכם אחריות לתיקון שבוצע שלושה חודשים.

Newsletter signup

  הזמינו טכנאי

  יום האיסוף

  מחשב / מחשב נייד

  מותג

  מערכת הפעלה

  שם פרטי

  שם משפחה

  מספר טלפון ליצירת קשר

  כתובת

  עיר

  בקשות מיוחדות